MČR mladších žáků a žákyň
SK Děčín
Asten Johnson Fezko Strakonice
3
4
TJ Tábor
SK Slavia Praha
3
16
UKVP Stepp Praha
KVP Přerov
19
1
Asten Johnson Fezko Strakonice
SK Slavia Praha
14
6
TJ Tábor
SK Děčín
3
10
Slávia Hradec Králové
UKVP Stepp Praha
1
19
KVP Přerov
SK Slavia Praha
6
15
UKVP Stepp Praha
SK Děčín
3
4
Slávia Hradec Králové
TJ Tábor
12
17
2. liga mužů
SK Děčín
UKVP Stepp Praha
25. 9.
09:15
Slávia Hradec Králové
TJ Tábor
Zrušeno
UKVP Stepp Praha
Slávia Hradec Králové
25. 9.
13:45
Slávia Hradec Králové
SK Děčín
25. 9.
18:15
SK Děčín
TJ Tábor
Zrušeno
TJ Tábor
UKVP Stepp Praha
Zrušeno
MČR starších žáků a žákyň
Slávia Hradec Králové
UKVP Stepp Praha
25. 9.
10:30
SKP Kometa Brno
SK Slavia Praha
25. 9.
11:30
KVS Plzeň
Asten Johnson Fezko Strakonice
25. 9.
12:30
1. liga žen
UKVP Stepp Praha
Slávia Hradec Králové
2. 10.
11:00
Asten Johnson Fezko Strakonice
Slávia Hradec Králové
2. 10.
13:15
UKVP Stepp Praha
Asten Johnson Fezko Strakonice
2. 10.
16:15
Rozpis Mistrovství světa mužů do 20let
ČSVP
FINA
MS U20
20. 8. 2021

Rozpis Mistrovství světa mužů do 20let

https://www.csvp.cz/upload/gallery/1629484076_LOGO_horizontal%20%20VP%20150x62.png

Úplný rozpis turnaje 

Skupina  A) : ITA, CRO, UZB, RUS, ARG

Skupina  B) : ESP, SRB, USA, SVK, CZE

Skupina  C) : BRA, HUN, GER, EGY

Skupina  D) : GRE, KAZ, RSA, MNE

ÚPLNÝ ROZPIS TURNAJE

DAY 01, SATURDAY, 28 AUG, 2021 PRELIMINARY ROUND
G.NO TIME GAME      
1 9:00 A3 - A4 UZB vs RUS
2 10:30 A2 - A5 CRO vs ARG
3 12:00 B3 – B4 USA vs SVK
4 13:30 B2 - B5 SRB vs CZE
5 15:00 C3 - C4 GER vs EGY
7 16:30 D3 - D4 RSA vs MNE
 
DAY 02, SUNDAY, 29 AUG, 2021, PRELIMINARY ROUND 
G.NO TIME GAME      
9 9:00 B5 - B3 CZE vs USA
10 10:30 B1 -B2 ESP vs SRB
12 12:00 C1 - C2 BRA vs HUN
14 13:30 D1 - D2 GRE vs KAZ
15 15:00 A5 – A3 ARG vs UZB
16 16:30 A1 – A2 ITA vs CRO
 
DAY 03, MONDAY, 30 AUG, 2021, PRELIMINARY ROUND
G.NO TIME GAME      
18 9:00 C3 – C1 GER vs BRA
20 10:30 D3 – D1 RSA vs GRE
21 12:00 A4 – A5 RUS vs ARG
22 13:30 A3 – A1 UZB vs ITA
23 15:00 B4 – B5 SVK vs CZE
24 16:30 B3 – B1 USA vs ESP
 
DAY 04, TUESDAY, 31 AUG 2021, PRELIMINARY ROUND 
G.NO TIME GAME      
25 9:00 D1 – D4 GRE vs MNE
26 10:30 D2 – D3 KAZ vs RSA
27 12:00 A1 – A4 ITA vs RUS
28 13:30 A2 – A3 CRO vs UZB
29 15:00 B1 – B4 ESP vs SVK
30 16:30 B2 – B3 SRB vs USA
31 18:00 C1 – C4 BRA vs EGY
32 19:30 C2 – C3 HUN vs GER
 
DAY 05, WEDNESDAY, 1 SEP 2021, PRELIMINARY ROUND
G.NO TIME GAME      
33 9:00 A4 – A2 RUS vs CRO
34 10:30 A5 – A1 ARG vs ITA
35 12:00 B4 – B2 SVK vs SRB
36 13:30 B5 – B1 CZE vs ESP
37 15:00 C4 – C2 EGY vs HUN
39 16:30 D4 – D1 MNE vs KAZ
 
DAY 06, THURSDAY, 2 SEP 2021, EIGHTH FINAL ROUND
FOR PLACES 13 - 20
G.NO TIME GAME      
G41   4A – 5D   vs  
G42   4B – 5C   vs  
G43 9:00 5A – 4D   vs  
G44 10:30 5B – 4C   vs  
FOR PLACES 1 - 12
G45 12:00 2A – 3D   vs  
G46 13:30 2B – 3C   vs  
G47 15:00 3A – 2D   vs  
G48 16:30 3B – 2C   vs  
    BYE - ABCD 1 + 4A, 4B
 
DAY 07, FRIDAY, 3 SEP 2021, QUARTER & SEMI-FINAL ROUND
FOR PLACES 13 – 20 SEMI-FINAL ROUND
G.NO TIME GAME      
G49   LG41-LG42      
G50 08.00 WG41(4A)-WG42(4B)   vs  
G51 9:30 LG43-LG44   vs  
G52 11::00 WG43-WG44   vs  
FOR PLACES 9 – 12 (SEMI-FINAL ROUND)
G53 12:30 LG45-LG46   vs  
G54 14:00 LG47-LG48   vs  
FOR PLACES 1 – 8 (QUARTER-FINAL ROUND)
G55 15:30 1A-WG46   vs  
G56 17:00 1B-WG45   vs  
G57 18:30 1C-WG47   vs  
G58 20:00 1D-WG48   vs  
 
DAY 08, SATURDAY, 4 SEP 2021, SEMI-FINAL & FINAL ROUND
  FOR PLACES 13 – 20 FINAL ROUND
G.NO TIME GAME      
G59   LG49-LG51   vs  
G60   WG49-WG51   vs  
G61 9:00 LG50-LG52   vs  
G62 10:30 WG50-WG52   vs  
 FOR PLACES 9 – 12 (FINAL ROUND)
64 12:00 LG53-LG54   vs  
59 13:30 WG53-WG54   vs  
FOR PLACES 5 – 8 (SEMI-FINAL ROUND)
65 15:00 LG55-LG57   vs  
66 16:30 LG56-LG58   vs  
FOR PLACES  1 – 4 (SEMI-FINAL ROUND)
67 18:00 WG55-WG57   vs  
68 19:30 WG56-WG58   vs  
 
DAY 09, SUNDAY, 5 SEP 2021, FINAL ROUND
G.NO TIME GAME FOR PLACES  1 – 4 (FINAL ROUND)
7TH / 8TH PLACE
69 13:30 LG65-LG66   vs  
5TH / 6TH PLACE
70 15:00 WG65-WG66   vs  
3RD / 4TH PLACE
71 16:30 LG67-LG68   vs  
1ST / 2ND PLACE
72 18:00 WG67-WG68   vs  

sociální sítě

Partneři