Liga mini žáků a žaček
DEC
PLZ
7
10
STR
STP
4
7
HRK
PLZ
6
9
DEC
STR
4
8
STP
HRK
17
4
PLZ
STR
7
11
DEC
STP
1
12
HRK
STR
3
7
PLZ
STP
10. 6.
16:00
DEC
HRK
10. 6.
16:45
1. liga starších žáků
DEC
SLP
12
5
PRE
STP
4
10
STR
SLP
3
1
DEC
PRE
10. 6.
16:30
STP
STR
10. 6.
17:40
SLP
PRE
11. 6.
09:00
DEC
STP
11. 6.
10:10
STR
PRE
11. 6.
11:20
SLP
STP
11. 6.
12:30
DEC
STR
11. 6.
13:40
2. liga starších žáků
TAB
PLZ
12
7
BRN
HRK
8
5
OLO
PLZ
12
10
TAB
BRN
10. 6.
16:00
HRK
OLO
10. 6.
17:00
PLZ
BRN
11. 6.
09:00
TAB
HRK
11. 6.
10:00
OLO
BRN
11. 6.
11:00
PLZ
HRK
11. 6.
12:00
TAB
OLO
11. 6.
13:00
1. liga dorostenek
STP
HRK
17. 6.
10:45
HRK
STR
17. 6.
13:00
STP
STR
17. 6.
16:00
1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
17. 6.
12:35
2. liga mužů
TAB
SLP
17. 6.
12:45
STP
DEC
17. 6.
14:00
PLZ
SLP
17. 6.
15:15
TAB
STP
17. 6.
16:30
DEC
PLZ
17. 6.
17:45
TAB
PLZ
18. 6.
08:00
TAB
DEC
18. 6.
11:15
SLP
DEC
18. 6.
14:30
SLP
STP
18. 6.
17:45
1. liga mužů - o 3. místo
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
17. 6.
19:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
18. 6.
09:15
HRK
STP
18. 6.
10:15
STR
HRK
18. 6.
12:30
TAB
STP
18. 6.
13:30
STR
STP
18. 6.
15:45
TAB
HRK
18. 6.
16:45
27. 5. 2023 - 14:30, 1. liga starších dorostenců
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
UKVP Stepp Praha
5:16
(1:4, 1:4, 3:4, 0:4)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Karel Dvořáček , Roman Kurek

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 0
2 H Jonáš Vránek 0 2
4 H Mikuláš Bělohlávek 0 0
5 H Matin Sanginov 0 0
6 H Simon Vyšín 1 1
7 H Gregor Škultéty 1 1
8 H Antonín Grasser 0 0
9 H Bedřich Štěpánek 2 2
10 H Kryštof Vávra 0 0
11 H Šimon Škultéty 1 0
12 H Jonáš Diblík 0 0

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

# P Hráč G V
1 B Maxim Búry 0 0
2 H Matěj Říha 2 0
3 H Filip Dittmer 3 0
4 H Štěpán Purer 0 1
5 H Martin Havel 2 1
6 H Vojtěch Kult 1 1
7 H David Scheer 4 0
8 H Milan Němeček 0 0
9 H Patrik Čížek 0 1
10 H Michal Fedra 0 0
11 H Ivan Schönwälder 4 0
12 H Jan Čížek 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

ikona karty 04:48 Vyloučení 20s Martin Havel 5
9 Bedřich Štěpánek Gól 03:00 ikona míče 1:0
1:1 ikona míče 01:52 Gól David Scheer 7
1:2 ikona míče 01:21 Gól David Scheer 7
1:3 ikona míče 00:51 Gól David Scheer 7
1:4 ikona míče 00:01 Gól Ivan Schönwälder 11

2. čtvrtina

1:5 ikona míče 07:47 Gól Ivan Schönwälder 11
6 Simon Vyšín Penalta 07:01 ikona karty
1:6 ikona míče 06:26 Gól Martin Havel 5
1:7 ikona míče 05:37 Gól David Scheer 7
ikona karty 04:46 Vyloučení 20s Jan Čížek 12
9 Bedřich Štěpánek Vyloučení 20s 04:17 ikona karty
9 Bedřich Štěpánek Vyloučení 20s 03:52 ikona karty
1:8 ikona míče 03:44 Gól Filip Dittmer 3
ikona karty 00:33 Penalta Patrik Čížek 9
6 Simon Vyšín Gól 00:33 ikona míče 2:8

3. čtvrtina

2:9 ikona míče 06:04 Gól Vojtěch Kult 6
9 Bedřich Štěpánek Gól 05:03 ikona míče 3:9
ikona karty 04:11 Vyloučení 20s Štěpán Purer 4
ikona karty 03:52 Penalta Vojtěch Kult 6
11 Šimon Škultéty Gól 03:52 ikona míče 4:9
7 Gregor Škultéty Gól 02:46 ikona míče 5:9
5:10 ikona míče 01:55 Gól Matěj Říha 2
7 Gregor Škultéty Vyloučení 20s 01:17 ikona karty
5:11 ikona míče 01:13 Gól Matěj Říha 2
5:12 ikona míče 00:51 Gól Ivan Schönwälder 11

4. čtvrtina

5:13 ikona míče 06:05 Gól Filip Dittmer 3
2 Jonáš Vránek Vyloučení 20s 05:15 ikona karty
5:14 ikona míče 04:17 Gól Martin Havel 5
5:15 ikona míče 03:26 Gól Filip Dittmer 3
2 Jonáš Vránek Vyloučení 20s 02:38 ikona karty
02:38 Time-out
5:16 ikona míče 00:01 Gól Ivan Schönwälder 11

sociální sítě

Partneři