Memoriál J. Neumanna 2021 U11
SLP
PLZ
27. 11.
09:00
STP
TAB
27. 11.
09:30
OLO
DEC
Zrušeno
STR
HRK
27. 11.
10:00
TAB
OLO
Zrušeno
DEC
STP
27. 11.
11:00
SLP
STR
27. 11.
11:30
HRK
PLZ
27. 11.
12:00
STP
OLO
Zrušeno
TAB
DEC
27. 11.
12:30
HRK
SLP
27. 11.
13:00
PLZ
STR
27. 11.
13:30
Pohár ČSVP starších žáků a žákyň
HRK
TAB
Zrušeno
BRN
PLZ
27. 11.
11:00
DEC
STR
27. 11.
12:00
STP
SLP
27. 11.
13:00
Pohár ČSVP mladších dorostenců
STP
STR
4. 12.
10:00
PLZ
SLP
4. 12.
11:15
STR
DEC
4. 12.
12:30
SLP
BRN
4. 12.
13:45
DEC
STP
4. 12.
15:00
BRN
PLZ
4. 12.
16:15
O pohár předsedy ČSVP
STP
PLZ
11. 12.
00:00
HRK
STR
11. 12.
00:00
STR
PLZ
11. 12.
00:00
HRK
STP
11. 12.
00:00
Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň
TAB
STP
11. 12.
09:30
STR
SLP
11. 12.
10:45
DEC
HRK
11. 12.
12:00
PRE
STP
11. 12.
13:15
TAB
SLP
11. 12.
14:30
HRK
STR
11. 12.
15:45
PRE
DEC
11. 12.
17:00
Pohár ČSVP dorostenců
OLO
BRN
11. 12.
13:30
STP
STR
11. 12.
14:55
SLP
BRN
11. 12.
16:20
STP
OLO
11. 12.
17:45
STR
SLP
11. 12.
19:10
23. 10. 2021 - 12:30, Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň
Přerov
SK Děčín
2:10
(0:2, 0:2, 0:4, 2:2)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Radek Otáhal , Jakub Nečas

SK Děčín

Trenér: Jan Beránek

Asistent trenéra: Pavel Machala

# P Hráč G V
1 B Alexandr Svoboda 0 0
2 H Štěpán Jiravský 0 0
3 H Vilém Beran 1 1
4 H Václav Sedláček 0 2
5 H Martin Šenk 0 0
6 H Martin Macháček 0 0
7 H Šimon Rouček 0 0
8 H Michal Macháček 0 0
9 H Josef Černobila 1 1
10 H Matyáš Novotný 0 0
11 H Aleš Staněk 0 0
12 H Petr Vočadlo 0 0
13 H Šimon Matějka 0 0
14 H František Novotný 0 0
15 H Matyáš Řehák 0 0

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Marek Kulda

# P Hráč G V
1 B Ondřej Turčan 0 0
13 B Eliška Křížová 0 0
2 H Radka Hanáková 0 0
3 H Jakub Krejčí 0 0
4 H Simona Grecová 0 0
5 H Adam Holzbauer 2 0
6 H Jolana Chodlová 2 1
7 H Valentýna Šímová 3 0
8 H Marek Kulda 1 1
9 H Antonín Šimek 0 0
10 H Tommy Bensch 1 0
11 H Tobin Bensch 0 0
12 H Lucie Koubová 1 0
14 H Vojtěch Hajný 0 0
15 H Viktorie Váchalová 0 2

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 03:41 Gól Valentýna Šímová 7
4 Václav Sedláček Vyloučení 20s 00:55 ikona karty
0:2 ikona míče 00:40 Gól Marek Kulda 8
ikona karty 00:27 Vyloučení 20s Jolana Chodlová 6

2. čtvrtina

9 Josef Černobila Vyloučení 20s 04:56 ikona karty
0:3 ikona míče 02:45 Gól Jolana Chodlová 6
4 Václav Sedláček Vyloučení 20s 02:06 ikona karty
0:4 ikona míče 01:04 Gól Adam Holzbauer 5
ikona karty 00:06 Vyloučení 20s Marek Kulda 8

3. čtvrtina

0:5 ikona míče 02:31 Gól Valentýna Šímová 7
0:6 ikona míče 02:07 Gól Tommy Bensch 10
0:7 ikona míče 00:57 Gól Valentýna Šímová 7
0:8 ikona míče 00:05 Gól Adam Holzbauer 5

4. čtvrtina

0:9 ikona míče 05:05 Gól Jolana Chodlová 6
3 Vilém Beran Gól 04:49 ikona míče 1:9
1:10 ikona míče 02:19 Gól Lucie Koubová 12
01:28 Time-out
9 Josef Černobila Gól 00:52 ikona míče 2:10
3 Vilém Beran Vyloučení 20s 00:28 ikona karty
ikona karty 00:06 Vyloučení 20s Viktorie Váchalová 15
ikona karty 00:02 Vyloučení 20s Viktorie Váchalová 15

sociální sítě

Partneři