2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45
8. 6. 2024 - 16:30, 1. liga starších dorostenců
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
SKP Kometa Brno
11:6
(3:0, 1:2, 3:0, 4:4)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Martin Košik , Jan Vychopeň

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

Asistent trenéra: Ivan Schönwälder

# P Hráč G V
1 B Adam Hošna 0 0
2 H Matěj Říha 3 0
3 H Patrik Čížek 0 0
4 H Štěpán Purer 0 0
5 H Martin Havel 2 0
6 H Vojtěch Kult 1 0
7 H David Scheer 2 0
8 H Ondřej Bačák 0 1
9 H Jakub Řezníček 0 0
11 H Jan Šťastný 3 1
12 H Martin Úlehla 0 0
13 H Filip Kunc 0 0

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Jakub Král

Asistent trenéra: Tomáš Kouba

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 1
13 B Ondřej Turčan 1 0
2 H Petr Král 0 2
3 H Kamil Chodl 0 0
4 H Jakub Svátek 0 1
5 H Adam Holzbauer 1 0
6 H Oliver Očenášek 1 0
7 H Timon Bensch 0 1
8 H Filip Řezáč 1 0
9 H Antonín Šimek 1 1
10 H Timothy Přibyl 1 1
11 H Jindřich Lukeš 0 1
12 H Tommy Bensch 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

7 David Scheer Gól 06:22 ikona míče 1:0
11 Jan Šťastný Gól 03:21 ikona míče 2:0
11 Jan Šťastný Gól 02:45 ikona míče 3:0

2. čtvrtina

2 Matěj Říha Gól 07:04 ikona míče 4:0
4:1 ikona míče 06:42 Gól Adam Holzbauer 5
4:2 ikona míče 03:04 Gól Ondřej Turčan 13
11 Jan Šťastný Vyloučení 20s 02:27 ikona karty
02:26 Time-out
8 Ondřej Bačák Vyloučení 20s 01:27 ikona karty

3. čtvrtina

ikona karty 06:21 Vyloučení 20s Timon Bensch 7
ikona karty 05:17 Vyloučení 20s Petr Král 2
7 David Scheer Gól 05:12 ikona míče 5:2
ikona karty 03:40 Penalta Jindřich Lukeš 11
5 Martin Havel Gól 03:40 ikona míče 6:2
ikona karty 03:00 Penalta Matyáš Němec 1
ikona karty 01:30 Vyloučení 20s Antonín Šimek 9
2 Matěj Říha Gól 01:29 ikona míče 7:2

4. čtvrtina

7:3 ikona míče 07:25 Gól Oliver Očenášek 6
7:4 ikona míče 05:19 Gól Timothy Přibyl 10
ikona karty 04:47 Vyloučení 20s Jakub Svátek 4
7:5 ikona míče 04:32 Gól Filip Řezáč 8
ikona karty 04:19 Vyloučení 20s Timothy Přibyl 10
Time-out 04:19
2 Matěj Říha Gól 03:05 ikona míče 8:5
8:6 ikona míče 02:41 Gól Antonín Šimek 9
ikona karty 02:20 Vyloučení 20s Petr Král 2
Time-out 02:20
5 Martin Havel Gól 02:02 ikona míče 9:6
11 Jan Šťastný Gól 01:01 ikona míče 10:6
6 Vojtěch Kult Gól 00:27 ikona míče 11:6

sociální sítě

Partneři