2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45
25. 5. 2024 - 11:00, 2. liga mladších žáků a žákyň
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
SK Děčín
14:7
(6:2, 2:1, 4:2, 2:2)
Ukončené utkání
KVS Plzeň
Rozhodčí: Adam Vaněk , Martin Musil

SK Děčín

Trenér: Jan Beránek

KVS Plzeň

# P Hráč G V
1 B Jiří Lohr 0 0
2 H Oliwia Podgrudna 0 0
3 H Vanda Strnadová 0 0
4 H Zuzanna Podgrudna 0 0
5 H Ondřej Pechman 0 0
7 H Šimon Hanzlík 1 2
8 H Kateřina Lohrová 0 0
10 H Ondřej Špitzer 1 1
11 H Ondřej Kadlec 3 1
12 H Antonín Doubek 2 0
13 H Dominika Králová 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

6 František Novotný Gól 05:44 ikona míče 1:0
5 Filip Čermák Gól 05:43 ikona míče 2:0
3 Matyáš Řehák Gól 05:12 ikona míče 3:0
6 František Novotný Gól 03:59 ikona míče 4:0
ikona karty 03:44 Vyloučení 20s Šimon Hanzlík 7
4:1 ikona míče 03:28 Gól Antonín Doubek 12
3 Matyáš Řehák Gól 03:09 ikona míče 5:1
6 František Novotný Gól 02:29 ikona míče 6:1
6:2 ikona míče 02:08 Gól Ondřej Kadlec 11

2. čtvrtina

ikona karty 03:51 Penalta Šimon Hanzlík 7
3 Matyáš Řehák Gól 01:02 ikona míče 7:2
3 Matyáš Řehák Gól 00:34 ikona míče 8:2
7 Ondřej Macháček Vyloučení 20s 00:24 ikona karty
8:3 ikona míče 00:13 Gól Ondřej Kadlec 11

3. čtvrtina

6 František Novotný Gól 05:46 ikona míče 9:3
3 Matyáš Řehák Gól 04:52 ikona míče 10:3
10:4 ikona míče 04:34 Gól Šimon Hanzlík 7
9 Alžběta Ungrová Gól 01:49 ikona míče 11:4
2 Antonín Birkuš Gól 00:52 ikona míče 12:4
12:5 ikona míče 00:41 Gól Ondřej Kadlec 11

4. čtvrtina

ikona karty 05:17 Penalta Ondřej Kadlec 11
8 Alžběta Svobodová Gól 05:17 ikona míče 13:5
4 Sofie Pazderková Gól 03:52 ikona míče 14:5
15 Matyáš Strnad Vyloučení 20s 02:27 ikona karty
14:6 ikona míče 02:24 Gól Antonín Doubek 12
ikona karty 02:02 Vyloučení 20s Ondřej Špitzer 10
Time-out 00:28
12 Jaroslav Lorenc Vyloučení 20s 00:16 ikona karty
14:7 ikona míče 00:12 Gól Ondřej Špitzer 10

sociální sítě

Partneři