2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45
8. 6. 2024 - 13:30, 1. liga starších žáků
Plavecký stadion Tábor, Kvapilova 2500, Tábor. Venkovní bazén, přístup ze strany Sokolské plovárny
TJ Tábor
3:23
(0:4, 2:4, 1:8, 0:7)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Adam Košik , Adam Vaněk

TJ Tábor

Trenér: Martin Severa

# P Hráč G V
1 B Lukáš Loužecký 0 0
2 H Martin Severa ikona karty 0 1
3 H Adam Novák 1 1
4 H Ondřej Šmejkal 0 1
5 H Tereza Skaláková 2 0
6 H Daniel Řezáč 0 1
7 H Ondřej Špaček 0 0
8 H Tomáš Nagy 0 1
10 H Anna Švecová 0 0
11 H Ludmila Chlupsová 0 0
12 H Maxim Sokirka 0 0
13 H Tereza Fraňková 0 0
14 H Adéla Škabroudová 0 1
15 H Marie Ostrá 0 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Jakub Čurda

Asistent trenéra: Ondřej Čurda

# P Hráč G V
1 B Sabina Řezníčková 0 0
2 H Marko Ivanovic 1 1
3 H Dalibor Libus 4 0
4 H Johana Procházková 1 0
5 H Tomáš Čurda 2 0
6 H Max Nechayev 0 0
7 H Viola Svitáková 3 0
8 H Oliver Guckler 5 0
9 H Martin Musil 0 0
10 H Erik Frýdecký 2 0
11 H František Leffler 1 0
12 H Marko Horvat 2 1
13 H Nicolas Kabantsov 0 0
14 H John Kofi Adjei 0 0
15 H Artur Sztacho 1 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

3 Adam Novák Vyloučení 20s 05:30 ikona karty
0:1 ikona míče 03:25 Gól Oliver Guckler 8
0:2 ikona míče 03:02 Gól Dalibor Libus 3
0:3 ikona míče 02:04 Gól Johana Procházková 4
0:4 ikona míče 00:36 Gól Tomáš Čurda 5

2. čtvrtina

5 Tereza Skaláková Gól 06:52 ikona míče 1:4
3 Adam Novák Gól 03:16 ikona míče 2:4
2:5 ikona míče 02:39 Gól Viola Svitáková 7
2:6 ikona míče 02:10 Gól Marko Ivanovic 2
2:7 ikona míče 01:36 Gól Viola Svitáková 7
2:8 ikona míče 01:06 Gól Oliver Guckler 8
2 Martin Severa ČK 00:08 ikona karty

3. čtvrtina

2:9 ikona míče 07:00 Gól
2:10 ikona míče 06:42 Gól Oliver Guckler 8
2:11 ikona míče 05:59 Gól Oliver Guckler 8
ikona karty 05:38 Vyloučení 20s Marko Ivanovic 2
2:12 ikona míče 05:19 Gól Viola Svitáková 7
2:13 ikona míče 04:26 Gól Artur Sztacho 15
6 Daniel Řezáč Vyloučení 20s 03:59 ikona karty
5 Tereza Skaláková Gól 02:31 ikona míče 3:13
3:14 ikona míče 01:49 Gól Erik Frýdecký 10
4 Ondřej Šmejkal Penalta 00:55 ikona karty
3:15 ikona míče 00:55 Gól Erik Frýdecký 10
8 Tomáš Nagy Vyloučení 20s 00:33 ikona karty
ikona karty 00:30 Vyloučení 20s Marko Horvat 12
Time-out 00:30
3:16 ikona míče 00:04 Gól Dalibor Libus 3

4. čtvrtina

03:51 Time-out
3:17 ikona míče 03:42 Gól Oliver Guckler 8
3:18 ikona míče 03:16 Gól Dalibor Libus 3
3:19 ikona míče 02:50 Gól Dalibor Libus 3
3:20 ikona míče 02:03 Gól Marko Horvat 12
3:21 ikona míče 01:31 Gól Marko Horvat 12
3:22 ikona míče 01:06 Gól Tomáš Čurda 5
14 Adéla Škabroudová Vyloučení 20s 00:36 ikona karty
00:35 Time-out
3:23 ikona míče 00:23 Gól František Leffler 11
Time-out 00:19

sociální sítě

Partneři