2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45
9. 6. 2024 - 08:30, 1. liga starších žáků
Plavecký stadion Tábor, Kvapilova 2500, Tábor. Venkovní bazén, přístup ze strany Sokolské plovárny
Slávia Hradec Králové
5:17
(1:5, 2:2, 1:3, 1:7)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Adam Košik , Adam Vaněk

Slávia Hradec Králové

Trenér: Jaroslav Hlávko

# P Hráč G V
1 B Ema Večeřová 0 0
2 H Tobiáš Leden 0 1
3 H Lukáš Baše 0 1
4 H Josef Homoláč 0 1
5 H Albert Janeba 0 3
6 H Michael Nymburský 1 1
7 H Jan Hobza 3 0
8 H Štěpán Hlávko 0 3
9 H Filip Rambousek 0 3
10 H Klára Vítová 0 1
12 H Kateřina Luštíková 0 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Jakub Čurda

Asistent trenéra: Ondřej Čurda

# P Hráč G V
1 B Sabina Řezníčková 0 0
2 H Marko Ivanovic 1 0
3 H Dalibor Libus 5 0
4 H Johana Procházková 0 0
5 H Tomáš Čurda 0 1
6 H Max Nechayev 1 0
7 H Viola Svitáková 2 0
8 H Oliver Guckler 2 3
9 H Martin Musil 0 0
10 H Erik Frýdecký 1 0
11 H František Leffler 0 0
12 H Marko Horvat 1 2
13 H Nicolas Kabantsov 0 1
14 H John Kofi Adjei 2 2
15 H Artur Sztacho 2 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

ikona karty 06:30 Vyloučení 20s Marko Horvat 12
0:1 ikona míče 05:56 Gól Oliver Guckler 8
ikona karty 05:11 Penalta Marko Horvat 12
7 Jan Hobza Gól 05:11 ikona míče 1:1
5 Albert Janeba Vyloučení 20s 04:56 ikona karty
1:2 ikona míče 04:53 Gól Dalibor Libus 3
1:3 ikona míče 04:26 Gól Dalibor Libus 3
ikona karty 02:25 Vyloučení 20s Oliver Guckler 8
8 Štěpán Hlávko Vyloučení 20s 01:55 ikona karty
1:4 ikona míče 01:38 Gól Marko Ivanovic 2
1:5 ikona míče 00:59 Gól Oliver Guckler 8

2. čtvrtina

9 Filip Rambousek Vyloučení 20s 05:55 ikona karty
1:6 ikona míče 04:57 Gól John Kofi Adjei 14
ikona karty 03:52 Penalta Nicolas Kabantsov 13
7 Jan Hobza Gól 03:52 ikona míče 2:6
ikona karty 02:43 Vyloučení 20s John Kofi Adjei 14
9 Filip Rambousek Vyloučení 20s 01:23 ikona karty
9 Filip Rambousek Vyloučení 20s 00:45 ikona karty
2:7 ikona míče 00:45 Gól Marko Horvat 12
7 Jan Hobza Gól 00:14 ikona míče 3:7

3. čtvrtina

8 Štěpán Hlávko Vyloučení 20s 06:38 ikona karty
ikona karty 06:38 Vyloučení 20s Oliver Guckler 8
5 Albert Janeba Vyloučení 20s 06:26 ikona karty
8 Štěpán Hlávko Vyloučení 20s 04:03 ikona karty
ikona karty 04:03 Vyloučení 20s Oliver Guckler 8
3:8 ikona míče 03:42 Gól Dalibor Libus 3
ikona karty 02:13 Vyloučení 20s John Kofi Adjei 14
6 Michael Nymburský Gól 01:50 ikona míče 4:8
4 Josef Homoláč Vyloučení 20s 01:28 ikona karty
4:9 ikona míče 01:20 Gól Artur Sztacho 15
2 Tobiáš Leden Vyloučení 20s 00:11 ikona karty
4:10 ikona míče 00:11 Gól John Kofi Adjei 14

4. čtvrtina

Gól 07:00 ikona míče 5:10
5 Albert Janeba Vyloučení 20s 06:26 ikona karty
5:11 ikona míče 06:19 Gól Erik Frýdecký 10
6 Michael Nymburský Vyloučení 20s 05:49 ikona karty
5:12 ikona míče 05:49 Gól Dalibor Libus 3
5:13 ikona míče 05:25 Gól Dalibor Libus 3
5:14 ikona míče 04:44 Gól Viola Svitáková 7
10 Klára Vítová Vyloučení 20s 04:15 ikona karty
Pavel Trojan ŽK 04:15 ikona karty
5:15 ikona míče 03:50 Gól Viola Svitáková 7
5:16 ikona míče 03:07 Gól Artur Sztacho 15
ikona karty 02:50 Penalta Tomáš Čurda 5
3 Lukáš Baše Penalta 01:30 ikona karty
5:17 ikona míče 01:30 Gól Max Nechayev 6

sociální sítě

Partneři