2. liga starších žáků a žákyň
TAB
STP
0
23
BRN
STR
9
10
STR
TAB
33
0
STP
BRN
10
15
BRN
TAB
15
5
STP
STR
10
9
1. liga starších žáků a žákyň
DEC
PLZ
Odloženo
SLP
HRK
Odloženo
HRK
DEC
Odloženo
PLZ
SLP
Odloženo
SLP
DEC
Odloženo
PLZ
HRK
Odloženo
1. liga staršího dorostu
STP
SLP
5
0
SLP
BRN
0
5
OLO
STP
2
23
STR
BRN
10
11
OLO
STR
12
11
BRN
OLO
12
9
STP
STR
Zrušeno
STP
STR
15
4
SLP
OLO
0
5
STP
BRN
17
1
SLP
STR
0
5
2. liga mužů
OPA
PLZ
2
6
DEC
TAB
18
25
OPA
DEC
7
5
PLZ
TAB
9
7
TAB
OPA
7
18
PLZ
DEC
17
7
1. liga mužů
HRK
STP
29. 1.
10:00
OLO
STR
29. 1.
10:20
BRN
SLP
29. 1.
12:30
PRE
STR
29. 1.
17:30
HRK
SLP
29. 1.
18:15
BRN
STP
29. 1.
19:30
1. liga žen
HRK
STP
29. 1.
11:15
HRK
STP
29. 1.
17:00
PLZ
STR
30. 1.
10:00
PLZ
STR
30. 1.
15:00
2. liga mladších žáků a žákyň
PRE
OLO
29. 1.
12:45
HRK
TAB
29. 1.
14:00
OLO
HRK
29. 1.
18:50
TAB
PRE
29. 1.
19:50
OLO
TAB
30. 1.
08:00
PRE
HRK
30. 1.
09:00
1. liga mladších žáků a žákyň
DEC
SLP
30. 1.
10:00
STP
STR
30. 1.
11:00
DEC
STR
30. 1.
13:00
STP
SLP
30. 1.
14:00
STR
SLP
30. 1.
16:00
DEC
STP
30. 1.
17:00
27. 11. 2021 - 10:00, Memoriál J. Neumanna 2021 U11
SK Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10b, 100 00 Praha 10-Vršovice
Asten Johnson Fezko Strakonice
7:0
(4:0, 3:0)
Ukončené utkání
Slávia Hradec Králové
Rozhodčí: Jiří Šimek , Martin Bakala

Asten Johnson Fezko Strakonice

# P Hráč G V
1 B Eliška Křížová 0 0
2 H Viktorie Váchalová 0 0
5 H Tobin Bensch 0 0
6 H Ema Kahovcová 2 2
9 H Josef Bažata 0 0
10 H Timon Bensch 1 0
11 H Jakub Krejčí 1 0
12 H Lucie Koubová 3 0
13 H Lucas Březina 0 1
15 H Elena Hrubá 0 0

Slávia Hradec Králové

# P Hráč G V
1 B Dominik Koblížek 0 0
2 H Tobiáš Leden 0 0
3 H Albert Janeba 0 1
4 H Karla Janebová 0 0
5 H Nina Drexlerová 0 0
6 H Mikuláš Myslík 0 0
7 H Jan Hobza 0 0
8 H Anna Myslíková 0 0
9 H Michael Nymburský 0 1
10 H Filip Jarinkovič 0 0
11 H Erik Rambousek 0 0
12 H Marek Vojč 0 0
13 H Nicol Volencová 0 0
14 H Tomáš Doležal 0 0
15 H Štěpán Ondra 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

6 Ema Kahovcová Gól 04:26 ikona míče 1:0
ikona karty 04:02 Vyloučení 20s Albert Janeba 3
10 Timon Bensch Gól 03:52 ikona míče 2:0
ikona karty 02:00 Vyloučení 20s Michael Nymburský 9
11 Jakub Krejčí Gól 01:36 ikona míče 3:0
6 Ema Kahovcová Vyloučení 20s 01:19 ikona karty
6 Ema Kahovcová Gól 00:43 ikona míče 4:0
6 Ema Kahovcová Vyloučení 20s 00:30 ikona karty

2. čtvrtina

12 Lucie Koubová Gól 03:02 ikona míče 5:0
12 Lucie Koubová Gól 02:00 ikona míče 6:0
13 Lucas Březina Vyloučení 20s 01:48 ikona karty
12 Lucie Koubová Gól 01:00 ikona míče 7:0

sociální sítě

Partneři