1. liga mužů
BRN
STR
21. 5.
12:20
OLO
PRE
21. 5.
13:30
HRK
STR
21. 5.
18:00
PRE
OLO
21. 5.
18:45
SLP
STP
22. 5.
17:00
STP
SLP
22. 5.
20:30
STP
HRK
4. 6.
10:15
SLP
BRN
4. 6.
11:45
STR
OLO
4. 6.
11:45
SLP
HRK
4. 6.
15:15
STP
BRN
4. 6.
16:45
2. liga mladších žáků a žákyň
OLO
HRK
21. 5.
16:00
TAB
PRE
21. 5.
17:00
TAB
OLO
22. 5.
08:00
HRK
PRE
22. 5.
09:00
PRE
OLO
22. 5.
11:00
HRK
TAB
22. 5.
12:00
1. liga mladších žáků a žákyň
STR
STP
22. 5.
09:00
SLP
DEC
22. 5.
10:00
DEC
STR
22. 5.
12:30
STP
SLP
22. 5.
13:30
DEC
STP
22. 5.
15:45
SLP
STR
22. 5.
16:45
1. liga žen
HRK
PLZ
22. 5.
10:00
STP
STR
22. 5.
11:15
HRK
PLZ
22. 5.
13:00
STP
STR
22. 5.
14:30
PLZ
STP
4. 6.
00:00
PLZ
STP
4. 6.
00:00
STR
HRK
4. 6.
09:00
STR
HRK
4. 6.
14:15
2. liga mužů
PLZ
STP
28. 5.
10:45
OPA
DEC
28. 5.
12:15
DEC
STP
28. 5.
15:30
OPA
PLZ
28. 5.
17:00
STP
OPA
29. 5.
09:30
DEC
PLZ
29. 5.
11:00
1. liga staršího dorostu
SLP
BRN
28. 5.
13:15
STP
OLO
28. 5.
14:25
STR
SLP
28. 5.
15:35
STP
BRN
28. 5.
16:45
OLO
STR
28. 5.
17:55
SLP
STP
29. 5.
09:15
BRN
STR
29. 5.
10:25
OLO
SLP
29. 5.
11:35
STR
STP
29. 5.
12:45
BRN
OLO
29. 5.
13:55
2. liga starších žáků a žákyň
TAB
STP
28. 5.
13:30
BRN
STR
28. 5.
14:30
STP
BRN
28. 5.
16:30
STR
TAB
28. 5.
17:30
STP
STR
29. 5.
08:45
TAB
BRN
29. 5.
09:45
Liga žactva U12 - 7. turnaj
STP
STR
28. 5.
13:50
SLP
HRK
28. 5.
14:35
TAB
DEC
28. 5.
15:20
OLO
PLZ
28. 5.
16:05
22. 1. 2022 - 19:30, 2. liga starších žáků a žákyň
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 147 00
TJ Tábor
0:23
(0:7, 0:5, 0:5, 0:6)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Patrik Jaška , Jiří Šimek

TJ Tábor

Trenér: Martin Severa

# P Hráč G V
1 B Michal Mužík 0 0
3 H Adam Novák 0 2
5 H Daniel Řezáč 0 2
6 H Jakub Svátek 0 0
8 H Lukáš Klein 0 0
9 H Šimon Novák 0 0
10 H Lucie Švejdová 0 0
12 H Martin Severa 0 1
13 H Tereza Fraňková 0 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Petr

Asistent trenéra: Zuzana Kofláková

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 06:15 Gól Marie Petrová 11
ikona karty 05:40 Vyloučení 20s Laura Kubínková 6
0:2 ikona míče 05:17 Gól Jonáš Vránek 9
0:3 ikona míče 04:56 Gól Mikuláš Bělohlávek 7
0:4 ikona míče 03:16 Gól Mikuláš Bělohlávek 7
0:5 ikona míče 02:40 Gól Mikuláš Bělohlávek 7
ikona karty 02:15 Vyloučení 20s Marie Petrová 11
0:6 ikona míče 01:33 Gól Anežka Rychterová 4
ikona karty 00:58 Vyloučení 20s Marie Petrová 11
5 Daniel Řezáč Vyloučení 20s 00:03 ikona karty
0:7 ikona míče 00:01 Gól Laura Kubínková 6

2. čtvrtina

0:8 ikona míče 06:09 Gól Mikuláš Bělohlávek 7
ikona karty 05:34 Vyloučení 20s Anežka Rychterová 4
0:9 ikona míče 02:52 Gól Laura Kubínková 6
12 Martin Severa Vyloučení 20s 02:32 ikona karty
0:10 ikona míče 02:24 Gól Laura Kubínková 6
ikona karty 01:24 Vyloučení 20s Kvetoslava Uhríková 12
0:11 ikona míče 01:07 Gól Laura Kubínková 6
0:12 ikona míče 00:15 Gól Matin Sanginov 14

3. čtvrtina

0:13 ikona míče 06:35 Gól Mikuláš Bělohlávek 7
0:14 ikona míče 03:58 Gól Mikuláš Bělohlávek 7
3 Adam Novák Vyloučení 20s 02:59 ikona karty
02:59 Time-out
0:15 ikona míče 02:52 Gól Max Vyšín 1
0:16 ikona míče 02:05 Gól Kvetoslava Uhríková 12
0:17 ikona míče 00:08 Gól Matin Sanginov 14

4. čtvrtina

0:18 ikona míče 05:17 Gól Anežka Rychterová 4
0:19 ikona míče 04:52 Gól Jonáš Vránek 9
0:20 ikona míče 04:20 Gól Karel Žárský 10
ikona karty 03:47 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 7
5 Daniel Řezáč Vyloučení 20s 03:47 ikona karty
0:21 ikona míče 03:11 Gól Tereza Zachovalová 2
Martin Severa ŽK 03:11 ikona karty
0:22 ikona míče 01:12 Gól Kvetoslava Uhríková 12
3 Adam Novák Vyloučení 20s 00:57 ikona karty
00:57 Time-out
0:23 ikona míče 00:48 Gól Anežka Rychterová 4

sociální sítě

Partneři