1. liga mužů
BRN
STR
21. 5.
12:20
OLO
PRE
21. 5.
13:30
HRK
STR
21. 5.
18:00
PRE
OLO
21. 5.
18:45
SLP
STP
22. 5.
17:00
STP
SLP
22. 5.
20:30
STP
HRK
4. 6.
10:15
SLP
BRN
4. 6.
11:45
STR
OLO
4. 6.
11:45
SLP
HRK
4. 6.
15:15
STP
BRN
4. 6.
16:45
2. liga mladších žáků a žákyň
OLO
HRK
21. 5.
16:00
TAB
PRE
21. 5.
17:00
TAB
OLO
22. 5.
08:00
HRK
PRE
22. 5.
09:00
PRE
OLO
22. 5.
11:00
HRK
TAB
22. 5.
12:00
1. liga mladších žáků a žákyň
STR
STP
22. 5.
09:00
SLP
DEC
22. 5.
10:00
DEC
STR
22. 5.
12:30
STP
SLP
22. 5.
13:30
DEC
STP
22. 5.
15:45
SLP
STR
22. 5.
16:45
1. liga žen
HRK
PLZ
22. 5.
10:00
STP
STR
22. 5.
11:15
HRK
PLZ
22. 5.
13:00
STP
STR
22. 5.
14:30
PLZ
STP
4. 6.
00:00
PLZ
STP
4. 6.
00:00
STR
HRK
4. 6.
09:00
STR
HRK
4. 6.
14:15
2. liga mužů
PLZ
STP
28. 5.
10:45
OPA
DEC
28. 5.
12:15
DEC
STP
28. 5.
15:30
OPA
PLZ
28. 5.
17:00
STP
OPA
29. 5.
09:30
DEC
PLZ
29. 5.
11:00
1. liga staršího dorostu
SLP
BRN
28. 5.
13:15
STP
OLO
28. 5.
14:25
STR
SLP
28. 5.
15:35
STP
BRN
28. 5.
16:45
OLO
STR
28. 5.
17:55
SLP
STP
29. 5.
09:15
BRN
STR
29. 5.
10:25
OLO
SLP
29. 5.
11:35
STR
STP
29. 5.
12:45
BRN
OLO
29. 5.
13:55
2. liga starších žáků a žákyň
TAB
STP
28. 5.
13:30
BRN
STR
28. 5.
14:30
STP
BRN
28. 5.
16:30
STR
TAB
28. 5.
17:30
STP
STR
29. 5.
08:45
TAB
BRN
29. 5.
09:45
Liga žactva U12 - 7. turnaj
STP
STR
28. 5.
13:50
SLP
HRK
28. 5.
14:35
TAB
DEC
28. 5.
15:20
OLO
PLZ
28. 5.
16:05
30. 1. 2022 - 11:00, 1. liga mladších žáků a žákyň
Plavecká hala Klíše, U Koupaliště 575, Ústí nad Labem
UKVP Stepp Praha
2:5
(1:2, 0:2, 0:1, 1:0)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Miroslav Kohout , Nikola Pitráková

UKVP Stepp Praha

Trenér: Roman Zachoval

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Jiřina Smejkalová

# P Hráč G V
1 B Ondřej Turčan 0 0
2 H Radka Hanáková 0 0
3 H Alžběta Holá 0 0
4 H Simona Grecová 0 0
5 H Adam Holzbauer 1 0
6 H Jolana Chodlová 2 1
7 H Valentýna Šímová 1 0
8 H Marek Kulda 1 1
9 H Vojtěch Hajný 0 0
10 H Tobin Bensch 0 0
11 H Tommy Bensch 0 1
12 H Lucie Koubová 0 0
13 H Viktorie Váchalová 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

8 Oliver Guckler Gól 04:56 ikona míče 1:0
3 Dalibor Libus Vyloučení 20s 03:17 ikona karty
ikona karty 01:02 Vyloučení 20s Jolana Chodlová 6
1:1 ikona míče 00:17 Gól Valentýna Šímová 7
1:2 ikona míče 00:01 Gól Marek Kulda 8

2. čtvrtina

9 Barnabáš Diblík Vyloučení 20s 02:05 ikona karty
ikona karty 02:05 Vyloučení 20s Tommy Bensch 11
14 Nathan Bauer Vyloučení 20s 01:34 ikona karty
1:3 ikona míče 01:29 Gól Adam Holzbauer 5
1:4 ikona míče 01:02 Gól Jolana Chodlová 6

3. čtvrtina

1:5 ikona míče 05:17 Gól Jolana Chodlová 6
12 Tereza Zachovalová Penalta 01:52 ikona karty

4. čtvrtina

ikona karty 05:20 Vyloučení 20s Marek Kulda 8
Time-out 05:16
9 Barnabáš Diblík Gól 02:06 ikona míče 2:5
Time-out 01:07

sociální sítě

Partneři