2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45

Matin Sanginov

datum a čas zápas výsledek G GzP GvP V20 ZP DKSN DKBN ŽK ČK
9. 6. 2024 14:00 UKVP Stepp Praha - KVS Plzeň 7:17 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. 6. 2024 11:30 Asten Johnson Fezko Strakonice - UKVP Stepp Praha 10:5 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8. 6. 2024 14:00 UKVP Stepp Praha - SKP Kometa Brno 2:17 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8. 6. 2024 11:00 SK Děčín - UKVP Stepp Praha 24:5 1 0 0 2 0 0 0 0 0
19. 5. 2024 12:45 SKP Kometa Brno - UKVP Stepp Praha 16:4 2 0 1 1 0 0 0 0 0
19. 5. 2024 10:15 UKVP Stepp Praha - SK Slavia Praha 6:16 3 0 1 0 1 0 0 0 0
18. 5. 2024 16:40 KVS Plzeň - UKVP Stepp Praha 21:6 1 0 0 1 0 0 0 0 0
18. 5. 2024 14:10 UKVP Stepp Praha - Asten Johnson Fezko Strakonice 8:21 1 0 0 1 0 0 0 0 0
21. 4. 2024 14:00 SK Slavia Praha - UKVP Stepp Praha 17:12 2 0 1 0 1 0 0 0 0
21. 4. 2024 11:30 SK Děčín - UKVP Stepp Praha 21:7 0 0 0 1 0 0 0 0 0
20. 4. 2024 17:00 Asten Johnson Fezko Strakonice - UKVP Stepp Praha 20:13 3 0 0 0 1 0 0 0 0
20. 4. 2024 12:15 UKVP Stepp Praha - KVS Plzeň 9:22 0 0 0 0 2 0 0 0 0
5. 11. 2023 14:15 UKVP Stepp Praha - SKP Kometa Brno 11:13 1 0 1 0 0 0 0 0 0
5. 11. 2023 10:20 UKVP Stepp Praha - SK Děčín 13:14 5 0 0 1 0 0 0 0 0
4. 11. 2023 15:00 UKVP Stepp Praha - KVS Plzeň 9:15 2 0 0 2 0 0 0 0 0
4. 11. 2023 11:00 UKVP Stepp Praha - SK Slavia Praha 8:14 2 0 0 0 1 0 0 0 0
24. 9. 2023 13:30 UKVP Stepp Praha - SK Děčín 4:14 0 0 0 1 0 0 0 0 0
24. 9. 2023 09:00 UKVP Stepp Praha - SKP Kometa Brno 8:13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. 9. 2023 13:30 Asten Johnson Fezko Strakonice - UKVP Stepp Praha 16:8 0 0 0 0 1 0 0 0 0
23. 9. 2023 10:30 SK Slavia Praha - UKVP Stepp Praha 10:9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 20 zápasů 23 0 4 12 7 0 0 0 0

sociální sítě

Partneři