2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45
9. 6. 2024 - 11:30, 1. liga starších dorostenců
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
Asten Johnson Fezko Strakonice
10:5
(3:0, 2:0, 3:3, 2:2)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Martin Košik , Jan Vychopeň

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Jakub Král

Asistent trenéra: Tomáš Kouba

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
13 B Ondřej Turčan 0 0
2 H Petr Král 0 2
3 H Kamil Chodl 3 0
4 H Jakub Svátek 1 1
5 H Adam Holzbauer 0 0
6 H Oliver Očenášek 3 0
7 H Timon Bensch 0 0
8 H Filip Řezáč 0 0
9 H Antonín Šimek 0 1
10 H Timothy Přibyl 3 2
11 H Jindřich Lukeš 0 0
12 H Tommy Bensch 0 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Simon Vyšín

# P Hráč G V
1 B Maxim Mosorjak 0 0
2 H Jan Doubrava 0 1
3 H Max Vyšín 1 0
4 H Mikuláš Bělohlávek 0 3
5 H Antonín Grasser 1 1
6 H Nathan Bauer 3 0
8 H Matin Sanginov 0 3
9 H Barnabáš Diblík 0 3
11 H Eliáš Korbel 0 1
12 H Lukáš Salomon 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

ikona karty 07:20 Vyloučení 20s Jan Doubrava 2
6 Oliver Očenášek Gól 06:18 ikona míče 1:0
3 Kamil Chodl Gól 05:45 ikona míče 2:0
ikona karty 03:02 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 4
10 Timothy Přibyl Vyloučení 20s 02:26 ikona karty
10 Timothy Přibyl Vyloučení 20s 01:30 ikona karty
ikona karty 00:11 Vyloučení 20s Eliáš Korbel 11
3 Kamil Chodl Gól 00:06 ikona míče 3:0

2. čtvrtina

ikona karty 07:25 Vyloučení 20s Antonín Grasser 5
ikona karty 07:16 Penalta Barnabáš Diblík 9
4 Jakub Svátek Vyloučení 20s 06:27 ikona karty
ikona karty 03:26 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 4
9 Antonín Šimek Vyloučení 20s 02:04 ikona karty
ikona karty 00:56 Penalta Mikuláš Bělohlávek 4
6 Oliver Očenášek Gól 00:56 ikona míče 4:0
ikona karty 00:08 Penalta Matin Sanginov 8
10 Timothy Přibyl Gól 00:06 ikona míče 5:0

3. čtvrtina

ikona karty 07:37 Vyloučení 20s Barnabáš Diblík 9
ikona karty 07:33 Penalta Matin Sanginov 8
5:1 ikona míče 06:13 Gól Nathan Bauer 6
5:2 ikona míče 05:29 Gól Nathan Bauer 6
10 Timothy Přibyl Gól 05:06 ikona míče 6:2
ikona karty 04:24 Vyloučení 20s Barnabáš Diblík 9
4 Jakub Svátek Gól 04:15 ikona míče 7:2
10 Timothy Přibyl Gól 00:55 ikona míče 8:2
ikona karty 00:36 Vyloučení 20s Lukáš Salomon 12
8:3 ikona míče 00:30 Gól Max Vyšín 3

4. čtvrtina

3 Kamil Chodl Gól 05:06 ikona míče 9:3
6 Oliver Očenášek Gól 04:12 ikona míče 10:3
10:4 ikona míče 03:08 Gól Antonín Grasser 5
2 Petr Král Vyloučení 20s 01:29 ikona karty
10:5 ikona míče 01:13 Gól Nathan Bauer 6
2 Petr Král Vyloučení 20s 00:49 ikona karty
ikona karty 00:31 Vyloučení 20s Matin Sanginov 8
Time-out 00:31

sociální sítě

Partneři