2. liga starších žáků
PRE
BRN
20
5
SLP
OLO
13
7
PRE
SLP
13
10
OLO
BRN
14
5
BRN
SLP
9
20
PRE
OLO
15
8
1. liga starších žáků
TAB
DEC
10
12
HRK
STP
5
17
TAB
STP
3
23
DEC
HRK
12
8
STP
DEC
14
10
TAB
HRK
7
16
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
7
17
DEC
STR
17
9
BRN
PLZ
6
9
STR
STP
10
5
DEC
BRN
13
7
DEC
STP
24
5
BRN
STR
11
6
DEC
PLZ
8
12
STP
BRN
2
17
PLZ
STR
9
4
1. liga starších dorostenek
STP
HRK
15. 6.
09:30
HRK
STR
15. 6.
12:45
STP
STR
15. 6.
16:00
2. liga mužů
TAB
PLZ
15. 6.
12:30
DEC
STP
15. 6.
13:45
HRK
PLZ
15. 6.
15:00
TAB
STP
15. 6.
16:15
HRK
DEC
15. 6.
17:30
PLZ
STP
16. 6.
09:30
TAB
DEC
16. 6.
10:45
STP
HRK
16. 6.
12:00
DEC
PLZ
16. 6.
14:15
TAB
HRK
16. 6.
15:30
1. liga starších žákyň
TAB
STR
16. 6.
08:30
STR
STP
16. 6.
13:15
TAB
STP
16. 6.
16:45

Tobiáš Leden

datum a čas zápas výsledek G GzP GvP V20 ZP DKSN DKBN ŽK ČK
4. 6. 2023 10:30 SKP Kometa Brno - Slávia Hradec Králové 5:19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4. 6. 2023 08:30 KVS Plzeň - Slávia Hradec Králové 10:15 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. 6. 2023 16:00 TJ Tábor - Slávia Hradec Králové 3:7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3. 6. 2023 14:00 Slávia Hradec Králové - SK UP Olomouc 19:4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7. 5. 2023 13:35 SK UP Olomouc - Slávia Hradec Králové 5:16 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. 5. 2023 11:25 TJ Tábor - Slávia Hradec Králové 3:12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. 5. 2023 19:35 Slávia Hradec Králové - KVS Plzeň 19:1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6. 5. 2023 14:45 SKP Kometa Brno - Slávia Hradec Králové 1:31 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26. 3. 2023 12:00 Slávia Hradec Králové - SK UP Olomouc 19:1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
26. 3. 2023 09:00 Slávia Hradec Králové - TJ Tábor 10:4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
25. 3. 2023 17:00 Slávia Hradec Králové - KVS Plzeň 19:3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25. 3. 2023 14:00 Slávia Hradec Králové - SKP Kometa Brno 18:3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
29. 1. 2023 10:00 Slávia Hradec Králové - SK UP Olomouc 13:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. 1. 2023 18:30 TJ Tábor - Slávia Hradec Králové 6:6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. 1. 2023 16:30 Slávia Hradec Králové - SKP Kometa Brno 16:2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 15 zápasů 17 0 1 0 0 0 0 0 0

sociální sítě

Partneři