1. liga mužů - základní část
STR
PRE
23
7
SLP
BRN
9. 3.
12:20
STP
BRN
9. 3.
19:30
2. 4. 2023 - 09:20, 2. liga mladších dorostenců
Plavecký stadion v Olomouci, Legionářská 11, Olomouc
Asten Johnson Fezko Strakonice
18:10
(2:3, 4:2, 5:2, 7:3)
Ukončené utkání
Reprezentace ČR
Rozhodčí: Martin Bakala , Roman Kurek

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Dušan Chodl

Asistent trenéra: Ondřej Šimek

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
3 H Oliver Očenášek 3 1
4 H Vojtěch Hajný 0 3
5 H Štěpán Kovář 3 1
6 H Adam Holzbauer 2 1
7 H Lukáš Klein 2 0
8 H Marek Kulda 0 3
9 H Antonín Šimek 1 0
10 H Timothy Přibyl 3 1
11 H Jindřich Lukeš 2 0
12 H Tommy Bensch 2 0

Reprezentace ČR

Asistent trenéra: Jana Bobrovská

Průběh utkání

1. čtvrtina

4 Vojtěch Hajný Vyloučení 20s 06:59 ikona karty
0:1 ikona míče 06:02 Gól Valentýna Šímová 8
4 Vojtěch Hajný Vyloučení 20s 05:30 ikona karty
ikona karty 04:30 Vyloučení 20s Viktorie Kuštová 5
0:2 ikona míče 04:01 Gól Viktorie Kuštová 5
7 Lukáš Klein Gól 03:37 ikona míče 1:2
8 Marek Kulda Vyloučení 20s 02:40 ikona karty
1:3 ikona míče 02:29 Gól Marie Petrová 11
ikona karty 02:15 Vyloučení 20s Viktorie Kuštová 5
ikona karty 02:12 Vyloučení 20s Jolana Chodlová 6
ikona karty 02:00 Vyloučení 20s Viktorie Vlášková 13
6 Adam Holzbauer Gól 01:10 ikona míče 2:3

2. čtvrtina

6 Adam Holzbauer Gól 07:46 ikona míče 3:3
12 Tommy Bensch Gól 06:26 ikona míče 4:3
6 Adam Holzbauer Vyloučení 20s 06:20 ikona karty
3 Oliver Očenášek Gól 05:11 ikona míče 5:3
5:4 ikona míče 04:44 Gól Jolana Chodlová 6
3 Oliver Očenášek Gól 03:30 ikona míče 6:4
ikona karty 02:44 Vyloučení 20s Anežka Rychterová 4
6:5 ikona míče 01:30 Gól Jolana Chodlová 6
ikona karty 00:21 Vyloučení 20s Simona Grecová 9

3. čtvrtina

ikona karty 07:45 Vyloučení 20s Simona Grecová 9
11 Jindřich Lukeš Gól 07:26 ikona míče 7:5
10 Timothy Přibyl Gól 06:48 ikona míče 8:5
10 Timothy Přibyl Vyloučení 20s 05:41 ikona karty
5 Štěpán Kovář Gól 04:30 ikona míče 9:5
3 Oliver Očenášek Vyloučení 20s 03:42 ikona karty
ikona karty 03:42 Vyloučení 20s Tereza Zachovalová 12
10 Timothy Přibyl Gól 03:18 ikona míče 10:5
3 Oliver Očenášek Gól 02:44 ikona míče 11:5
11:6 ikona míče 02:32 Gól Jolana Chodlová 6
11:7 ikona míče 00:51 Gól Jolana Chodlová 6

4. čtvrtina

8 Marek Kulda Vyloučení 20s 07:11 ikona karty
12 Tommy Bensch Gól 06:41 ikona míče 12:7
7 Lukáš Klein Gól 05:48 ikona míče 13:7
13:8 ikona míče 05:28 Gól Valentýna Šímová 8
4 Vojtěch Hajný Penalta 05:28 ikona karty
5 Štěpán Kovář Gól 04:28 ikona míče 14:8
5 Štěpán Kovář Vyloučení 20s 04:15 ikona karty
14:9 ikona míče 03:58 Gól Viktorie Kuštová 5
ikona karty 03:23 Vyloučení 20s Viktorie Kuštová 5
11 Jindřich Lukeš Gól 03:17 ikona míče 15:9
ikona karty 02:55 Vyloučení 20s Tereza Zachovalová 12
10 Timothy Přibyl Gól 02:50 ikona míče 16:9
5 Štěpán Kovář Gól 02:08 ikona míče 17:9
9 Antonín Šimek Gól 01:40 ikona míče 18:9
ikona karty 01:02 Vyloučení 20s Simona Grecová 9
8 Marek Kulda Penalta 00:32 ikona karty
18:10 ikona míče 00:32 Gól Anežka Rychterová 4

sociální sítě

Partneři