Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň - finále
STR
PRE
9
5
SLP
STP
0
8
HRK
DEC
8
13
OLO
TAB
2
18
1. liga mužů - základní část
STR
SLP
18
14
PRE
BRN
4
11
1. liga starších žákyň
HRK
STP
10. 12.
10:00
TAB
STR
10. 12.
11:00
STP
TAB
10. 12.
13:15
HRK
STR
10. 12.
14:15
STP
STR
10. 12.
16:30
HRK
TAB
10. 12.
17:30
Liga mini žáků a žaček
PLZ
HRK
10. 12.
10:00
SLP
DEC
10. 12.
10:40
STR
HRK
10. 12.
11:20
PLZ
SLP
10. 12.
12:00
DEC
STR
10. 12.
12:40
HRK
SLP
10. 12.
13:20
PLZ
DEC
10. 12.
14:00
STR
SLP
10. 12.
14:40
HRK
DEC
10. 12.
15:20
PLZ
STR
10. 12.
16:00
1. liga žen - základní část
HRK
PLZ
10. 12.
12:00
HRK
PLZ
10. 12.
15:15
STP
STR
11. 12.
13:00
STP
STR
11. 12.
16:00
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
17. 12.
09:00
BRN
DEC
17. 12.
10:15
STR
STP
17. 12.
11:30
PLZ
BRN
17. 12.
12:45
STR
DEC
17. 12.
14:00
DEC
STP
18. 12.
08:00
STR
PLZ
18. 12.
09:15
BRN
STP
18. 12.
10:30
DEC
PLZ
18. 12.
11:45
STR
BRN
18. 12.
13:00
1. liga dorostenek
HRK
STP
17. 12.
10:00
STR
STP
17. 12.
12:00
HRK
STR
17. 12.
14:00
26. 11. 2022 - 13:45, 2. liga mladších dorostenců
Strakonice - Křemelka
Asten Johnson Fezko Strakonice
13:10
(4:2, 3:2, 0:4, 6:2)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Martin Heimrath , Nikola Pitráková

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Dušan Chodl

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
2 H Michal Plemeník 0 1
3 H Oliver Očenášek 6 0
4 H Vojtěch Hajný 0 0
5 H Štěpán Kovář 3 0
6 H Adam Holzbauer 3 0
7 H Martin Plášil 0 0
8 H Marek Kulda 0 0
9 H Antonín Šimek 0 0
10 H Timohty Přibyl 1 2
11 H Jindřich Lukeš 0 0
12 H Tommy Bensch 0 0
13 H Lukáš Klein 0 1

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 0
2 H Josip Šuto 1 0
3 H Karel Žárský 4 0
5 H Mikuláš Bělohlávek 1 0
6 H Matin Sanginov 1 0
7 H Gregor Škultéty 2 0
8 H Nathan Bauer 1 2
10 H Lukáš Salomon 0 0
11 H Hlieb Storozhenko 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

6 Adam Holzbauer Gól 06:52 ikona míče 1:0
1:1 ikona míče 06:37 Gól Nathan Bauer 8
10 Timohty Přibyl Vyloučení 20s 06:37 ikona karty
5 Štěpán Kovář Gól 06:13 ikona míče 2:1
ikona karty 05:38 Vyloučení 20s Nathan Bauer 8
6 Adam Holzbauer Gól 05:20 ikona míče 3:1
2 Michal Plemeník Vyloučení 20s 03:16 ikona karty
3:2 ikona míče 03:10 Gól Karel Žárský 3
3 Oliver Očenášek Gól 01:32 ikona míče 4:2

2. čtvrtina

5 Štěpán Kovář Gól 07:23 ikona míče 5:2
5:3 ikona míče 05:08 Gól Josip Šuto 2
13 Lukáš Klein Penalta 03:50 ikona karty
5:4 ikona míče 02:44 Gól Mikuláš Bělohlávek 5
ikona karty 01:15 Vyloučení 20s Hlieb Storozhenko 11
6 Adam Holzbauer Gól 01:05 ikona míče 6:4
3 Oliver Očenášek Gól 00:18 ikona míče 7:4

3. čtvrtina

7:5 ikona míče 06:24 Gól Karel Žárský 3
7:6 ikona míče 05:31 Gól Gregor Škultéty 7
7:7 ikona míče 04:48 Gól Karel Žárský 3
10 Timohty Přibyl Vyloučení 20s 03:15 ikona karty
7:8 ikona míče 03:02 Gól Matin Sanginov 6
Time-out 03:02

4. čtvrtina

5 Štěpán Kovář Gól 07:39 ikona míče 8:8
ikona karty 07:05 Vyloučení 20s Nathan Bauer 8
8:9 ikona míče 06:28 Gól Karel Žárský 3
3 Oliver Očenášek Gól 05:53 ikona míče 9:9
3 Oliver Očenášek Gól 05:27 ikona míče 10:9
3 Oliver Očenášek Gól 04:48 ikona míče 11:9
11:10 ikona míče 04:20 Gól Gregor Škultéty 7
01:55 Time-out
3 Oliver Očenášek Gól 01:06 ikona míče 12:10
10 Timohty Přibyl Gól 00:04 ikona míče 13:10

sociální sítě

Partneři